Ana sayfa » BURSA » ‘Çevre Kavranalı’nda buluştular
BURSA MANŞET

‘Çevre Kavranalı’nda buluştular

Bursa’nın köklü sanayi kuruluşlarından Coşkunöz Holding, her yıl Haziran’da kutladığı “Çevre Ayı” kapsamında bu yıl ilk kez şirket çalışanları için bir Çevre Karnavalı düzenledi.

Bursa Akçalar Mesire ve Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen karnavala aileleriyle birlikte katılan Coşkunöz Holding çalışanları, çöp toplayarak çevreye yönelik duyarlılıklarını gösterirken aynı zamanda eğlence dolu bir gün geçirdi. Coşkunöz Holding ve bağlı şirketlerinin katıldığı etkinlikte, çöp toplama yarışması, parkur oyunları ve drama atölyeleri gerçekleştirildi.

Etkinlikte katılımcılara; günlük hayatta atık oluşumunun azaltılması, yeniden kullanımı ve ayrıştırma sayesinde geri kazanımın önemi vurgulandı.

Karnavala ve çöp toplama yarışmasına katılan Coşkunöz Holding İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Yönetim Sistemleri Müdürü Müge Erişen, sürdürülebilir bir dünya için çalışanlarının çevre bilincini artırarak üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam ettiklerini söyledi. Erişen, bu amaçla ilk kez düzenledikleri Çevre Karnavalı’nın başarılı geçtiğini belirterek, “Hem topladığımız çöplerle çevremize küçük de olsa bir katkıda bulunduk hem de çalışanlarımız ve ailelerimizle beraber keyifli bir gün geçirdik” dedi.

Add Comment

Click here to post a comment