Ana sayfa » MANŞET » KDG Grup İnşaat tapularını vermeye başladı
GENEL MANŞET

KDG Grup İnşaat tapularını vermeye başladı

ATAEVLER MAHALLESİ’NİN GÖZ BEBEĞİ MAVİ İNCİ KONAKLARINDA TAPULAR VERİLİYOR

Ev sahibi olmak için sabırsızlanan maliklere tapuları teslim edildi. Mavi İnci Konakları’ndan tapularını alan malikler duygu ve düşüncelerini “Sadece Ataevler değil adeta Bursa’nın incisi. Burada oturacağımız için çok heyecanlı ve mutluyuz.” şeklinde belirttiler.

Kutludeniz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sırrı AYDIN “Mavi İnci Konakları Bursa’nın en prestijli projelerinden biri. Burada sunduğumuz hizmet standartların üzerinde olup, vatandaşlarımıza böyle bir proje sunduğumuz için gururluyuz. İnsanlarımızın refah ve mutluluğu için çalışıyoruz. Böyle bir projenin sonuna geldiğimiz için çok mutluyuz. Yeni projelerimizle insanlara hizmet etmeye devam edeceğiz.

15 yıldır inşaat sektöründe bulunan, büyük şirketlerde inşaat faaliyetleri yürüten AYDIN, çok uzun bir yolda, kararlı bir şekilde, tüm hukuki yönetmelik değişikliklerine rağmen yılmadan yürüdüklerinin altını çizdi. AYDIN “Ülkemizin ekonomik olarak gerilemiş olduğu bir zamanda sermaye gücümüz ve oluşturmuş olduğumuz profesyonel kadromuz sayesinde Ataevler’in tek reel ruhsatlı inşaatını bitirmek üzereyiz.