Ana sayfa » GÜNDEM » MasterChef Türkiye’de şampiyon isim…
GÜNDEM MANŞET

MasterChef Türkiye’de şampiyon isim…

Ekranların beğeniyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de büyük final gerçekleşti. Yüksek heyecanın yaşadığı son bölümde Eren ve Hasan finalde yarıştı. MasterChef jürisinin puanlarıyla Eren 134 puan alarak şampiyon oldu.

TV8 ekranlarında büyük bir merakla izlenen MasterChef Türkiye 2021 yarışma programında büyük final heyecanı yaşandı. Yarışmanın galibinin belli olduğu son bölüm, hem heyecanlı hem sevinçli hem de duygu dolu anlara sahne oldu.

FİNAL ETABINDA BÜYÜK HEYECAN

MasterChef finalinin son etabında Eren ve Hasan’ın yemekleri ayrı ayrı puanlandı. Şeflerin bu yemek için verdiği puanlar sonrasında MasterChef Türkiye 2021 şampiyonunu açıklamak için yarışmacıları çağırdı.

EREN 134 PUAN TOPLADI

Mehmet Yalçınkaya, Hasan ve Eren’in yemeklerine 8’er puan verdi. Danilo Zanna, Hasan’ın yemeğine 8, Eren’in tabağına ise 9 puan verdi. MasterChef 2021 şampiyonunu belirleyen puanları ise Somer Sivrioğlu verdi. Sivrioğlu, Hasan’ın yemeğine 8 puan verdi. Hasan böylece 127 puanla MasterChef’i tamamladı. Sivrioğlu, Eren’e 9 puan vererek yarışmacıyı 134 puana taşıdı. Bu sonuçla MasterChef 2021 şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu.

Add Comment

Click here to post a comment