Ana sayfa » SİYASET » ”Sarıyer’e ‘Gelecek’ bizlerle gelecek”
MANŞET SİYASET

”Sarıyer’e ‘Gelecek’ bizlerle gelecek”

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, STK ve vatandaş ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Ziyaretlerini Çayırbaşı Mahallesi’nde sürdüren Başkan Vergili, “Çayırbaşı Mahallesi’ne de tüm Türkiye’ye de bizlerle “Gelecek” gelecek” dedi.
Çayırbaşı Mahallesi’nde vatandaşın yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Vergili mahalle sakinleriyle uzun uzadıya konuşup, fikir alışverişinde bulundu.

“Sarıyer’i yeniden inşa edeceğiz”

Vatandaşın sorun ve önerilerini tek tek dinleyen Başkan Vergili açıklamasında, “Eğlenceli ve güler yüzlü insanıyla, samimiyetiyle, misafirperverliğiyle Sarıyer’imizin en güzel mahallelerinden Çayırbaşı’ndayız. 50 yıldır Sarıyer’de de, Çayırbaşı Mahallesi’nde de hiçbir değişiklik yok. Çocukların eğlenebileceği, aktiviteler yapabileceği hiçbir yer yok. Düğün yapmak için, piknik yapmak için ormanlık alan yok. Bu sadece bu iktidar için değil Sarıyer’i bu zamana kadar yöneten tüm belediyelerde durum böyle. Hiç biri Sarıyer’e önem vermemiş. Orman bölgesinde yer alan tüm ilçelerde ormanlık alan var ama  orman alanının kenarında bulunan Sarıyer’de ormanlık alan yok. Durumu olmayan ama evlenmek isteyen, eğlenmek isteyen, torununu gezdirmek isteyen, nefes almak isteyen Sarıyerliler için hiçbir alan yok.  İşte bizler bu hizmetleri getirmekle, Sarıyer’i en güzel, en yaşanılır ilçe yapmakla mükellefiz. İmarla ilgili sorunları da kökünden çözeceğiz. Denenmiş belediye başkanlarının işlevsizliğini gördük artık değişim vakti. Söz veriyoruz. “Gelecek”le Sarıyerimize tekrardan hayat gelecek. Sarıyer gelecekle düzelecek, vatandaşla el ele verip, Sarıyer’i yeniden inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Add Comment

Click here to post a comment