Ana sayfa » BURSA » Serkan Gür Keles’teki okulları ziyaret etti
BURSA

Serkan Gür Keles’teki okulları ziyaret etti

Keles İlçesini ziyaret eden Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, okullarda incelemelerde bulundu. İlçedeki Öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Serkan Gür, Keles Kaymakamı Seher Söyler ile Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin’i de Makamında ziyaret etti.

Keles’te katıldığı eğitim değerlendirme toplantısında ilçedeki eğitim çalışmaları hakkında İlçe Millî Eğitim Müdürü Aydın Narin’den brifing alan İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, toplantının ardından Keles Kaymakamı Seher Söyler ile Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin’i de Makamında ziyaret etti. Ziyaretlerde iş birliği kapsamında uygulanacak projeler ve yürütülecek çalışmalar değerlendirildi. İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, Keles ziyaretleri kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürü Aydın Narin ile birlikte Kıranışıklar İlk ve Ortaokulunda minik öğrencilerin sınıflarına misafir oldu. Keles Davut Zeki Akpınar YİBO’yu ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Serkan Gür, okulun öğrencileriyle sohbet etti ve okul içi etkinliklere katıldı.

Öğretmen Gününü Kutladı

Keles Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Serkan Gür, MEB 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde oluşturulan okul-sektör iş birliğinde birlikte üretim modelinin, sürdürülebilir kalkınma için de temel teşkil ettiğini söyledi. Keles’te düzenlenen etkinlikte ilçede görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, gerçekleştirilen özverili çalışmalar için teşekkür etti ve öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Add Comment

Click here to post a comment